Свечани завршетак школске године Српске допунске школе у Словеначком приморју
У топлој и свечаној атмосфери мале сале копарског позоришта, 19. јуна спуштена је завеса на још једну успешну школску годину Српске допунске школе Министарства просвете Републике Србије у Приморју. Ученици су, заједно са својим учитељицама Јадранком Бети и Драганом Пречаницом, приредили вече испуњено радошћу, смехом, песмом и поносом на све што су током године научили…









